משרד עו"ד להגשת צו הרחקה:

מרגישים מוטרדים? הגישו צו הרחקה בהקדם האפשרי.

משרד לוינטל-גלעד ושות' הוא מהמובילים בישראל בתחום הגנת הפרטיות ופועל במהירות ובנחישות כדי לגרום למטריד להפסיק את פעילותו לאלתר.

השאירו פרטים עכשיו ואנו נגרום למטריד.ה לחדול מיד, או שישלם על כך:

משרד עו"ד להגשת צו הרחקה:

מרגישים מוטרדים? הגישו צו הרחקה בהקדם האפשרי.

משרד לוינטל-גלעד ושות' הוא מהמובילים בישראל בתחום הגנת הפרטיות ופועל במהירות ובנחישות כדי לגרום למטריד להפסיק את פעילותו לאלתר.

השאירו פרטים עכשיו ואנו נגרום למטריד.ה לחדול מיד, או שישלם על כך:

מצלמים אותך בלי רשות?
מטרידים אותך במקום העבודה שלך?
מחפשים לפגוע בשם שלך או בעסק שלך באופן אובססיבי?

בקשה לצו למניעת הטרדה מאיימת, המוגשת עם תצהיר לתמוך בטענות, עם עדים מתאימים ועם ראיות, יכולה להביא כבר עם הגשתה לקבלת צו זמני, במעמד צד אחד, ולאחר מכן, בדיון שמתקיים בתוך 7 ימים, לקבלת צו קבוע.

מהו צו הרחקה?

"צו הרחקה" - כפי שרבים בציבור נוהגים לכנותו - ניתן להפריד ל-2 מונחים:
"צו הגנה" ו-"צו למניעת הטרדה מאיימת".

בעוד "צו הגנה" נועד על מנת למנוע סכנות אירועי ואלימות במשפחה, "צו למניעת הטרדה מאיימת" נועד להגן על כל אדם מפני כל אדם אשר מהווה מטרד או מאיים על אורח חייו התקין.

כיצד צו למניעת הטרדה מאיימת מגן עליך?
בכמה דרכים:

מונע מהמטריד לשאת או להחזיק נשק, לרבות נשק שניתן לו מטעם רשות ביטחון או רשות אחרת מרשויות המדינה

מונע ממנו ליצור עמך כל קשר בעל פה, בכתב, או בכל אמצעי אחר

אסור לו לבלוש, לארוב, להתחקות אחריך, או לפגוע בפרטיותך בכל דרך אחרת

אסור לו לאיים עליך או להטריד אותך, בכל דרך ובכל מקום.

אסור לו להימצא במרחק מסוים ממקום מגוריך, רכבך, מקום עבודתך או מכל מקום אחר אשר נפקד בקביעות על ידיך.

מה התהליך?

מדובר בהליך קצר, שלא משולמת בו אגרה (ולעיתים נדירות, כרוך בפסיקת הוצאות), המתנהל במהירות רבה יחסית להליך משפטי. משכך, מדובר בהליך אפקטיבי מאוד, אשר לרוב יוצר חיץ, הפרדה, מניעת מגע, בין מי שחש מוטרד לבין מי שנתפס כמטריד, ויכול גם למנוע פגיעה בשם הטוב של אדם.

ככלל, יובהר כי מטרת החוק היא למנוע "הטרדה" על כל גווניה – החל ממעקב צמוד ברחוב (stalking), דרך הטרדות טלפוניות, הטרדות בכתב (בהודעות למכשיר הטלפון לדוגמא), הטרדות של רעשים מדירה צמודה (הזזת רהיטים בלילה, הטחת כדורי פינג פונג במכוון), איומים פיזיים או איומים מילוליים ולמעשה, כל דבר "שפוגע בשלוות החיים", כלשון החוק.

הגורם המוטרד יכול לבקש כי הצד השני יורחק ממנו ולא יוכל להתקרב במרחק מסוים, יכול לבקש כי נשקו של אדם יילקח ממנו, למנוע ממנו לבלוש, לאיים או ליצור קשר. הגשנו מספר בקשות כאלה, שהתקבלו על ידי בית המשפט, להסיט מצלמות המכוונות לפתח דירה, או להפסיק צילום טורדני כזה או אחר.

כמובן שקבלת צו למניעת הטרדה מאיימת יכולה גם, לא פעם, לשמש כתשתית או "ראשית ראיה" לביסוס תביעה בגין פגיעה בפרטיות, שהיא תביעה שבה המטריד נדרש לשלם כספים לתובע, ולא רק "להתרחק" ממנו או "להימנע ממגע". הצו למניעת הטרדה מאיימת אינו מביא בחובו פיצוי כספי (לזה כבר נועדה תביעה בגין הפרת הפרטיות או תביעה בגין פרסום לשון הרע). הצו מביא להרחקה, הפרדת כוחות, סילוק אדם מטריד מחיי היום יום, אך לא פיצוי כספי.

לקוחות ממליצים ב-Google וב-Facebook:

אודות המשרד:

משרד לוינטל-גלעד ושות' הוא מהמובילים בישראל בתחום צווי מניעה להטרדה מאיימת והגנה, הגנת הפרטיות ולשון הרע, ומייצג בין היתר ראשי ערים, עיריות ומועצות, חברי כנסת, עיתונאים, כלי תקשורת וחברות גדולות במשק.
המשרד ממוקם בלב תל אביב והוא מציב סטנדרטים משפטיים גבוהים, חשיבה מחוץ לקופסא, התמחות בבניית אסטרטגיות משפטיות ומוניטין חסר פשרות כדי להשיג ללקוחותיו את התוצאות הטובות ביותר.

המשרד נוסד בשנת 2006 ע"י עוה"ד רון לוינטל, יו"ר ועדת לשון הרע הארצית של לשכת עורכי הדין, חבר ועד מחוז ת"א של לשכת עורכי הדין, יו"ר ועדת לשון הרע במחוז ת"א, מרצה מבוקש בתחום לשון הרע בלשכת עורכי הדין ומחוצה לה.
עו״ד רון לוינטל הוא מחבר הספר ״ארץ דיבת חלב ודבש״, מוזמן תדיר להנחות סדנאות בתחום לשון הרע בלשכת עורכי הדין, שימש בעבר כחבר מועצת העיר ת״א-יפו ויו"ר ועדת הביקורת העירונית, דירקטור בחברה הכלכלית, מנחה טלוויזיה ורדיו וכעורך בעיתונות הכתובה.

במשרד שותפה עו״ד עילית גלעד, אשר שימשה במשך שנים כמגשרת בתחום המשפחה, בתביעות נגד בנקים וגופים גדולים ובעלת ידע בתביעות אזרחיות ובלשון הרע, שימשה כדירקטורית בחברה כלכלית, ייעצה לקמפיינים ומתמחה בבניית אסטרטגיות וניהול משברים וכן פעילה בכל הנוגע לייצוג נשים בסיכון, מנגישה מזה שנים רבות מידע משפטי ופעילה בתחום החינוך.

משרד עו"ד לוינטל – גלעד עתיר ניסיון בתחום לשון הרע, ואחראי לפסיקות בעלות ערך ותהודה במשך כמעט 2 עשורים. לעו״ד לוינטל התמחות מיוחדת גם בניהול קובלנות פליליות בתחום לשון הרע. משרדנו היה מעורב הן בהרשעות והן בזיכויים, והיה מעורב בתביעות תקדימיות מבחינה משפטית בישראל, כמו ההכרה בתגובה בפייסבוק כלשון הרע ואף הכרה בשיתוף כבסיס לתביעת לשון הרע.

בין לקוחות המשרד ניתן למנות ראשי עיריות רמת גן, ראשון לציון, טבריה, מבשרת ציון, גני תקווה, אור יהודה, כפר יונה ועד פורידיס. המשרד סיפק ומספק ייעוץ משפטי לעיריות, חברות ולאתרי חדשות אינטרנטיים.

משרדנו מייצג גם תובעים וגם נתבעים ובכך מכיר את רזי החוק מ-2 צידי המתרס ויודע להפעיל אסטרטגיות משפטיות מורכבות על מנת להשיג ללקוחותיו את התוצאה הטובה ביותר.

המשרד מדורג מידי שנה בין המובילים והבולטים בדירוגים השונים, בהם זה של חברת הדירוג BDI (יוער כי משרדנו אינו מעמיד עצמו לבחירת חברת הדירוג דאן אנד ברדסטריט מתוך בחירה בשנים האחרונות, אך בשנים עברו, בהן הוגשה מועמדות לחברת דירוג זו, המשרד דורג מידי שנה ברציפות כאחד הבולטים והמובילים בתחומו).

בתמונה: עורכי הדין עילית גלעד ורון לוינטל

הצלחות המשרד:

85,000 ₪ פיצוי לראשת העיר כפר יונה, שושי כחלון כידור בגין השמצה של חבר מועצה.

130,000 פיצוי נפסקו לטובת אנשי חברת קבורה שהושמצו בטענה שלא העבירו "עמלות" לעובדי המועצה.

תביעת ענק נגד יאיר נתניהו שזיכתה את התובע ב-250,000 ₪ פיצויים.

גבר שילם 60,000 ₪ פיצוי לאחר שטען כנגד מישהי כי היא "גנבה לו זרע".

אישה תשלם לבעלה 40,000 ₪ על הגשת תלונות שווא במשטרה

פיצוי בסך 100,000 ₪ בגין הפצת לשון הרע של שכן בקבוצת הוואטספ.

מאות אלפי שקלים בתביעות שונות לחברי הקהילה בעקבות קריאות "אתיופי מסריח" ו"כושים".

רופא ישלם 18,000 ₪ בעקבות קריאת "חולה נפש" למטופל.

מן התקשורת:

המהפכה המשפטית האמיתית? הבינה המלאכותית שמתוכננת להחליף את עורכי הדין

פרסום ראשון: תביעה על סך 150 אלף ש"ח נגד ליאל קוצרי - "בחר 'לעשות סצנה' וסירב לכבות את הסיגריה"

אחרי שנדחה במחוזי: יאיר נתניהו ביקש לערער לעליון בתביעת לשון הרע נגדו

"מכונת דיבה משומנת": כמה ישלם ראש העיריה שכתב כמעט 40 פרסומי לשון הרע?

כנס אילת 2022: אינפלציה של תביעות דיבה בעידן הרשתות החברתיות

פסיקת פיצוי בסך של 100,000 ש"ח על שכן בגין הפצת לשון הרע נגד שכן אחר

אתר "וואלה" פירסם ללא רשות תיעוד מהפגנה בפתח-תקווה שמצא ברשתות החברתיות, ויפצה ב-23 אלף שקל את הצלמת

תאגיד וולט דיסני יאבד בקרוב את דמותו של 'מיקי מאוס' - עו"ד רון לוינטל מסביר בתכנית הרדיו של בן כספית ואריה אלדד

אסור להתמהמה!

אדם שחושב שהוא מוטרד, ונדרש לצו מסוג זה, צריך לפנות לעורך הדין באופן מיידי, ולא להמתין, לחשוב, להתעכב, להסס. הצו ניתן רק במקרים דחופים, עם התרחשותם, בעת התרחשותם או בסמוך להתרחשות. פנייה מאוחרת מידי, תגרור, קרוב לוודאי, את דחיית הבקשה, ובמקרים מסוימים – גם פסיקת הוצאות נגד מגיש הבקשה. על כן, אם את או אתה חושבים כי המקרה דורש התערבות מיידית, אנא פנו באופן מיידי.