גישור משפחה. בשביל הילדים.

אפשר ורצוי להתגרש בדרך מכבדת וראויה באמצעות גישור משפחה.

השאירו פרטים עכשיו ונוביל גם אתכם לסיום הקשר בדרך הבריאה ביותר עבורכם ועבור ילדיכם:

[leadercf7 campid="9986"]

גישור משפחה. בשביל הילדים.

עורכת הדין והמגשרת עילית גלעד פיתחה מומחיות בתחום הגישור וסייעה לעשרות זוגות, תוך כדי סדרת פגישות ובאווירה נינוחה לסיים את נישואיהם בדרך של הסכמה ושלום:

השאירו פרטים עכשיו ונוביל גם אתכם לסיום הקשר בדרך הבריאה ביותר עבורכם ועבור ילדיכם:

[leadercf7 campid="9986"]

גירושין זה עסק יקר.

בגירושין - כל הליך, כל בקשה, כל עניין – הוא בתביעה נפרדת (חלוקת רכוש, פסיקת מזונות, פסיקת מזונות זמניים, קביעת זמני שהות וכן הלאה), כאשר כל תביעה גוררת חיובים גבוהים של שכ"ט, אגרות, ביטול זמן, וכמובן עומס נפשי ורגשי.

אפשר להגיע להסדר מכובד ומכבד, המסיים את הסכסוך, ומובא לאישור בבית המשפט אשר מייתר את הדיונים הארוכים, הנטל הכספי והעומס הרגשי, ומאפשר לכם להמשיך בחייכם ולשמור על התא המשפחתי.

גישור הוא פתרון שיכול להתאים לזוגות שמבקשים להביט על הסכסוך באופן רציונלי (עד כמה שהדבר לא קל לפעמים), ובמקום להשקיע מספר שנים בבתי המשפט ובתי הדין, תוך הוצאת כספים על שלל הליכים – להביא לפתרון מהיר, מוסכם, הוגן ונוח.

לזוגות שמעוניינים להשאיר את הילדים מחוץ לסכסוך, זו הדרך הכי פחות פוגענית, שכן התנהלות מלחמתית, באווירת סכסוך בין ההורים, ודאי לא תורמת לרווחתם של הילדים. הליך קצר, ממוקד ויעיל יחזיר את הילדים למסלול חייהם במהרה.

"אנחנו כאן כדי להפוך את הסכסוך להסכם,
ואת המתח לשלווה."

אודות המשרד:

"במשרד עו"ד לוינטל גלעד, אנו מבינים שמאחורי כל סכסוך משפחתי יש סיפור, ולכל סיפור יש פתרון. 

כשהמשפחה ניצבת מול משבר, אנחנו כאן להציע את הפתרון המושלם. באמצעות גישה אישית, מקצועית ובעיקר אנושית, אנו מצליחים להביא להסכמות שמשרתות את שני הצדדים. כי אצלנו, המשפחה היא לא רק מילה, היא ערך עליון.

הקמנו את מרכז הגישור למשפחה, עם חדרי ישיבות נוחים, באווירה נינוחה, בלב תל אביב, כדי לתת מענה לזוגות שלא מעוניינים בהתכתשות ממושכת בבתי משפט, שמעדיפים להגיע לפתרון מוסכם ולהמשיך בחייהם, שמבינים או שרוצים ללמוד על מה חשוב לשמור, ומבלי לוותר על מה שחשוב.

אנו מציעים ליווי במספר פגישות להבאת הצדדים להסכמות, לניסוח ההסכמות בהסכם, חתימתו ואישורו בדיון קצר בבית המשפט בפני שופט, כך שיקבל תוקף של פסק דין.
בדרך זו, ניתן להתגרש ולהיפרד באופן נקי, קצר, מכבד, ולהגיע להסכמות לטובת המשפחה, לחלוקת רכוש הגונה, ולהסדרים לטובת הקטינים.

לעו"ד עילית גלעד מומחיות רבת שנים בפתרון סכסוכי משפחה, בזמן קצר, תוך מספר פגישות בין בעלי הדין, באופן שחוסך זמן רב, אנרגיות רבות, וכמובן – הוצאות כספיות משמעותיות.

אנו מציעים לכם להגיע, להתחבר ולמצוא את הדרך הנכונה לפתרון. כי בסופו של דבר, אנחנו כאן להפוך את הסכסוך להסכם, ואת המתח לשלווה. אז אל תחכו, הגיע הזמן לכתוב את הפרק החדש בסיפור המשפחתי שלכם!

שאלות נפוצות:

גישור מצריך מהצדדים להגיע להסכם משולב, ומאפשר להם לסיים את הסכסוך בדרכי שלום ובהסכמה, מבלי להתעסק בהליכים משפטיים ארוכים ומתישים. עורכת הדין ומגשרת עילית גלעד, עם הניסיון הרב שלה, יכולה להוביל את הצדדים להסכם מהיר ויעיל.

הנושאים כוללים ענייני נישואין וגירושין, יחסי ממון וחלוקת רכוש בין בני זוג, מזונות, מדור של ילד או בן זוג, ועוד. עורכת הדין עילית גלעד בעלת ניסיון רב בנושאים הללו ויכולה להציע פתרונות המותאמים אישית לכל זוג.

בהחלט. הגישור הוא דרך להגיע להסכם בין הצדדים באופן ידידותי ומשולב. אם הצדדים מגיעים להסכם, הם יכולים להגישו לאישור בית המשפט. אם לא, הם יכולים להמשיך להליך הגירושין הרגיל.

הגישור מתאים לזוגות שמעוניינים לפתור את הסכסוכים שביניהם באופן שיתופי וללא סכסוכים ומריבות. זהו אמצעי מצוין לזוגות שרוצים לשמור על יחסים טובים לאחר הגירושין, במיוחד אם יש להם ילדים.

תהליך הגישור מתחיל בפגישה ראשונית בה נסביר על התהליך ונאתר את כל הנושאים העיקריים לדיון. לאחר מכן, ננהל פגישות, ביחד ולחוד, כדי להבין את נקודות המחלוקת ולחפש פתרונות. במהלך הפגישות, נמצא את עמק השווה בכל נושא, נגשר בין האינטרסים השונים ונמצא את הדרכים להגיע להסכם. בסיום התהליך, נגיש את ההסכם לאישור בית המשפט.

אל תתנו לסכסוך להגיע לבתי משפט – השאירו פרטים עכשיו לשיחת ייעוץ עם עורכת הדין ומגשרת עילית גלעד – ושמרו על המשפחה שלכם:

[leadercf7 campid="9986"]